مقالات

عرضه‌ چاپگر بدون نیاز به تعویض کارتریج توسط اچ پی

معمولا کاربران چاپگرهای لیزری همیشه با موضوع اجتناب‌ناپذیر و هزینه‌بر تعویض کارتریج مواجه هستند. خوشبختانه اچ‌پی با عرضه اولین چاپگر بدون نیاز به کارتریج، کاربران را تقریبا از این معضل نجات داده است.

عدم نیاز به تعویض کارتریج و تونر چاپگر می‌تواند باعث خوشحالی بسیاری از افرادی شود که روزانه با چاپگر سر و کار دارند، اما باید گفت که این موضوع به این راحتی هم نیست.

چاپگر لیزری Neverstop اچ‌پی با کیت بارگیری مجدد مخصوص اچ‌پی کار می‌کند، درواقع این کیت شامل سرنگ پلاستیکی و بزرگی، حاوی تونر چاپگر است. به‌سادگی این سرنگ را مانند پیچ در شکاف مخصوص چاپگر قرار داده، اهرم سرنگ را فشرده تا تونر دستگاه کامل پر شود، سپس باید سرنگ را از محل خود خارج کرد. به‌گفته‌ی اچ‌پی این روند ۱۵ ثانیه‌ای نسبت به دیگر چاپگرها مزیت بسیار بزرگی به حساب می‌آید. چاپگر لیزری Neverstop می‌تواند بیش از ۵ هزار صفحه را در همان شروع بدون نیاز به شارژ مجدد چاپ کند.

این چاپگر مناسب شرکت‌ها، استارتاپ‌ها و سازمان‌های کوچک و متوسط است که نمی‌توانند وقت زیادی را صرف عیب‌یابی و تعمیر مشکلات مختلف چاپگرها کنند و می‌خواهند با سرعت هرچه تمام‌ و بدون مشکل شروع به چاپ کنند.

چاپگر نام‌برده از اپلیکیشن اچ‌پی اسمارت اپ (HP’s Smart App) نیز پشتیبانی می‌کند، که امکان پرینت از طریق تلفن همراه یا دیگر سرویس‌ها، مانند دراپ‌باکس یا گوگل درایو به‌صورت مستقیم را فراهم می‌کند.

چاپگر لیزری Neverstop اچ‌پی در مدل‌های مختلف با کارایی متفاوت مانند اسکن، کپی و پرینت بی‌سیم به‌صورت خرده‌فروشی در کشور‌های حاشیه‌ی خلیج فارس با قیمت ۳۰۰ دلار عرضه می‌شود. در حال حاضر این چاپگر تنها به‌صورت سیاه‌وسفید موجود است و هنوز مشخص نیست چاپگر رنگی با این فناوری توسط اچ‌پی عرضه شود یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *